Ewa NiziołUkończyłam Akademię Medyczną w Krakowie, medycyną estetyczną i kosmetologią zajmuję się od blisko 10 lat. Posiadam zarówno przygotowanie merytoryczne, jak i praktyczne do wykonywanej pracy. Stale doskonalę się, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach, zdobywając kolejne, niezwykle ważne dla mojej pracy, certyfikaty i licencje. O jakości mojej pracy świadczą dodatkowo rekomendacje moich Klientów, które znajdą Państwo poniżej.

Moja praca jest dla mnie pasją, w której szczególną uwagę przywiązuję do precyzji oraz naturalnego efektu zabiegów. Poprawiając urodę moich Klientów, przywracając im młodzieńczy wygląd, dążę do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Niezwykle dużą uwagę przywiązuję do preferencji moich Klientów, bardzo dokładnie wysłuchuję, jakie są ich potrzeby. Biorę pod uwagę typ urody i indywidualne wskazania, na tej podstawie doradzając konkretne zabiegi oraz sposób ich wykonania.

Bardzo istotny w mojej pracy jest także komfort Klienta, dlatego zabiegi są wykonywane po odpowiednim znieczuleniu, w przyjemnej, kameralnej i dyskretnej atmosferze.

Pracuję na innowacyjnym sprzęcie i renomowanych produktach najwyższej jakości, które w połączeniu z moim doświadczeniem gwarantują bezpieczeństwo i doskonały efekt zabiegów u moich Klientów.

Wśród usług, które oferuję moim Klientom, są: makijaż permanentny, medycyna estetyczna, kosmetyka twarzy i ciała oraz szkolenia. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do kontaktu. Spotkajmy się podczas bezpłatnych konsultacji i porozmawiajmy o doborze zabiegów.

Do zobaczenia,

Ewa Nizioł

Aby zapewnić najwyższą jakość usług uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach

Już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów

Jestem stałą klientką Pani Ewy i z czystym sumieniem polecam wszelkie zabiegi w gabinecie Ewy Nizioł. Osoba wykwalifikowana z ogromnym doświadczeniem. Sprzęt na którym pracuje jest najwyższej jakości, nowy i dzięki temu zabiegi są wykonywane na najwyższym poziomie. GORĄCO POLECAM :)

Małgorzata

 

Ewa wykonała u mnie doskonały makijaz brwi oraz kresek górnych! Moje brwi były jasne i bez wyrazu a Ewa nadała im charakteru, są teraz idealne i przede wszystkim naturalne. Perfekcja wykonania makijażu jest jej cecha wrodzona:) Polecam!:)

Alicja

 

Perfekcyjna profesjonalistka. Kobieta znająca się na swoim fachu. Gorąco polecam! Ja nie żałuję. Makijaż permanentny ust wykonany pięknie i idealnie! @.@ Kocham mocno! ;*

Sandra

 

W pełni profesjonalne szkolenie z naciskiem na praktykę i wyczerpującą teorią. Zdecydowanie polecam p. Ewę

Monika

 

Polecam szczerze skorzystanie z usług Pani Ewy, makijaz u tej Pani nie boli, strupki sa mikroskopijne, sprzet i barwniki najwyzszej jakosci, a na dodatek perfekcyjna Pani Ewa uratowała zniszczony kontur moich ust po innej lingeristce-partaczce.W końcu mam równiutkie o pieknym kolorze usta, takie jakie chciałam mieć. Jestem baardzo zadowolona;-))))))

Linda

 

Dziękuje za piękny makijaż :) Ewa to mistrz :) Polecam gorąco :)

Agnieszka