Makijaż permanentny brwi w Warszawie – poznaj najnowsze trendy z salonów!

Makijaż permanentny brwi w Warszawie – poznaj najnowsze trendy z salonów!

Kilka lat temu zapragnęłyśmy wyrazistych, regularnych brwi. Takich, które staną się perfekcyjną ramą dla oczu, przykują do nich uwagę i nie będą się kojarzyły z „niteczkami” z lat 90. Co jednak zrobić jeśli nie masz naturalnie gęstych brwi? Z pomocą przychodzi makijaż permanentny! Możesz sobie na niego pozwolić, niezależnie od tego czy mieszkasz w Warszawie, czy w innym mieście.

Dlaczego makijaż permanentny brwi jest dla Ciebie?

Wskutek nowej mody półki sklepowe zapełniły się ołówkami i cieniami, którymi możemy skorygować kształt brwi. Jest ich więcej niż kiedykolwiek. Nie są to jednak metody idealne, bo po zmyciu wszystko wraca do poprzedniego stanu, brwi są jasne, rachityczne. Odżywki? Nie zawsze działają, tak jak byśmy chciały. Poza tym nie wzmocnią włosków, których nie ma. Henna wydaje się jakimś rozwiązaniem, ale po latach stosowania brwi przestają „chwytać” kolor.

Jedynym skutecznym i trwałym sposobem okazuje się właśnie makijaż permanentny brwi. To on zapewni idealny wygląd nawet na plaży, czy basenie. Jest idealny dla alergików, którzy nie mogą używać kosmetyków kolorowych. Poza tym makijaż permanentny to duża oszczędność czasu – nie trzeba już się malować i chodzić do drogerii w poszukiwaniu nowych kosmetyków.

Makijaż permanentny brwi – 3 trendy w salonach w Warszawie

Możemy dziś wybierać spośród kilku rodzajów (metod) makijażu permanentnego brwi. Najpopularniejsze 3, które znajdziemy w ofertach profesjonalnych gabinetów kosmetycznych w Warszawie:

  1. Metoda pikselowa – jest najbardziej precyzyjną ze wszystkich metod, brwi dorysowuje się punkcikami (pikselami), dzięki czemu możemy osiągnąć taki efekt, jaki tylko sobie wymarzymy, od bardzo subtelnego dla jasnych blondynek, po mocny, intensywny dla brunetek,
  2. Metoda ombre – po modzie na koloryzację włosów ombre przyszła pora na brwi. Ten rodzaj makijażu permanentnego sukcesywnie zdobywa rynek w Warszawie. Na czym polega? Dzięki gradacji kolorów – nanoszeniu najciemniejszych kolorów na pewne partie brwi (końcówka, podstawa) do najjaśniejszej (sam początek) uzyskuje się naturalny efekt. Najlepszy, kiedy użyjemy 2,3 pigmentów,
  3. Metoda cieniowania – decydując się na nią, można podkreślić kształt brwi, skorygować go. Poleca się ją zwłaszcza kobietom, którym zależy na ciemniejszych, lepiej widocznych brwiach. To metoda najlepsza dla tych pań, które mają lekką asymetrię, przerzedzenia, wymagają subtelnej korekty. Wykorzystuje się tu jedynie jeden kolor pigmentu.

Makijaż permanentny brwi w Warszawie – którą metodę wybrać?

W zależności od tego, jakie masz potrzeby i jaki efekt chcesz uzyskać, z pewnością jedna z trzech opisanych metod sprosta Twoim wymaganiom. Jeśli trudno Ci ocenić, jakiej korekcji wymagają Twoje brwi, zapytaj doświadczoną linergistkę w naszym salonie w Warszawie. Podpowie Ci, który makijaż permanentny brwi sprawdzi się najlepiej.